Kur dėti gyvūną, jeigu reikia išvykti ilgesniam laikui?

2010 metais gruodžio mėnesio 1 d. duris atvėrė naujas ir vienintelis Baltijos šalyse „Baltijos kinologijos centro“ šunų, kačių ir kitų smulkių gyvūnų augintinių viešbutis.

a-pit-bull-rescue-pup-at-sunset-1-1331276

Artimiausias toks yra tik Olandijoje, tad tikrai galime džiaugtis, kad išvykę atostogauti ar verslo reikalais, turime kur palikti savo mylimą augintinį. Palikti ne bet kur, o tikrų profesionalų rankose.

Gyvūnų viešbutis yra įsikūręs patogioje vietoje šalia Kauno, Ringaudų miestelyje. Tai rami, graži vieta, kur visada patogu privažiuoti. Jeigu to padaryti negalėsite, gyvūno transportavimu pasirūpinsime mes.

Gyvūną galite palikti ne tik ilgesniam laikui, bet ir kelioms valandoms. Tam veikia dienos stacionaras, kur trumpam galite palikti savo augintinį ir ramiai tvarkyti savo reikalus. Gyvūnų viešbutis užtikrina maksimalią paslaugų kokybę ir komfortą jūsų gyvūnui. Jis atitinka visus gyvūnų gerovės, higienos bei sanitarijos reikalavimus ir  turi LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtinimą. Profesionalų aptarnavimą garantuoja darbuotojai, kurie yra puikūs savo srities specialistai. Čia dirba profesionalūs kinologai-instruktoriai, kurie stažavosi Olandijoje, Čekijoje,  profesionalūs felinologai, veterinarijos specialistai.

Gyvūnų viešbutyje Jūsų augintinį apgyvendinsime komfortabiliomis sąlygomis. Jam bus suteiktas atskiras, erdvus, ergonomiškas lauko, lauko-vidaus,  vidaus su šildomomis grindimis voljeras, profesionalus pašaras (olandiškas šunų pašaras „Champ“ ir kt.) bei jo priedai. Taip pat garantuojame visapusišką veterinarinę priežiūrą ir kontrolę bei higienos ir sanitarijos reikalavimus užtikrinančią kontrolę.